News

Jest nadzieja na powrót Uncharted? "Może pewnego dnia..."

pepsi, 26.02.2020 19:33 0

Niespełna rok minął od wywiadu, w którym Nolan North stwierdził, że seria Uncharted definitywnie się skończyła. Teraz Neil Druckmann stawia sprawę w nieco innym świetle.

- Wiele osób życzyłoby sobie piątej części Uncharted, ale w pewien sposób ta szansa minęła bezpowrotnie – tymi słowami Nolan North, aktor użyczający głosu głównemu bohaterowi serii, Nathanowi Drake’owi, złamał serca milionom fanów słynnej serii studia Naughty Dog. Wypowiedź na pochodzi z kwietnia ubiegłego roku. Twórcy cyklu nie odnieśli się do tej wypowiedzi – aż do teraz.

Co ciekawe, reżyser Neil Druckmann nie stawia tak radykalnych tez. W ostatnim odcinku Retro Replay, opowiadając o mierzeniu się z oczekiwaniami przy produkcji kontynuacji udanej gry stwierdził: – Zdajemy sobie sprawę, że nie damy radę czegoś przebić, więc zrobimy coś innego. Zrobimy po prostu tę inną rzecz. Sony dawało nam możliwość decydowania czy chcemy robić kolejną część. Stworzyliśmy Uncharted 4 i od tamtej pory nie zabraliśmy się za następną odsłonę, ale może pewnego dnia to zrobimy, zobaczymy.

To z pewnością pozostawia furtkę lekko uchyloną dla Uncharted 5.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze