Kerbal Space Program 2 z napędem nuklearnym, eksplozjami i nowym studiem deweloperskim

Maria Wawrzyniak
2020/02/23 21:30
0
0

Na oficjalnym kanale produkcji na YouTubie pojawił się materiał prezentujący nowości w Kerbal Space Program 2. To jednak nie wszystko.

Twórcy Kerbal Space Program 2 postanowili zaprezentować nowości, które zostają wprowadzane do kontynuacji popularnego symulatora kosmicznego. Z tego względu na oficjalnym kanale gry na YouTubie pojawił się materiał poruszający temat technologii nowej generacji, z którego dowiedzieliśmy się, że twórcy postanowili użyć w grze technologii, która w rzeczywistym świecie zatrzymała się na fazie eksperymentalnej – chodzi między innymi o rakiety z napędem nuklearnym, nad którymi prace prowadzono w połowie dwudziestego wieku, jednak ostatecznie przerwano je po wejściu zakazu przeprowadzania testów jądrowych na Ziemi oraz w przestrzeni kosmicznej. Oprócz tego w Kerbal Space Program 2 nie zabraknie rozwiązań z bliższej przyszłości, jak chociażby paliwo pod postacią wodoru metalicznego. Twórcy skupili się również na temacie eksplozji, poprzez które również chcą ukazać zróżnicowane technologie – opracowali w tym celu złożony system analizujący różne czynniki (na przykład rodzaj oraz ilość paliwa). Sporo czasu poświęcono również na losowość, dzięki czemu każda eksplozja różni się nieco od poprzedniej.

To jednak nie wszystko, bowiem na wspomnianym kanale pojawił się jeszcze jeden materiał – tym razem informujący o otworzeniu przez firmę Private Division nowego studia w Seattle, które całkowicie poświęci się produkcji Kerbal Space Program 2. W szeregach zespołu pojawili się najważniejsi twórcy projektu z ekipy Star Theory, jak chociażby prezes Jeremy Ables czy główny producent Nate Robinson. Na koniec jeszcze podano przybliżony termin premiery gry – KSP2 ma zadebiutować w 2021 roku fiskalnym, czyli w okresie pomiędzy 1 kwietnia 2020 roku a 31 marca 2021 roku. Tytuł najpierw zadebiutuje na pecetach, a później na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!