Tech

Z usługi GeForce NOW skorzystało już ponad milion graczy

Maria Wawrzyniak, 22.02.2020 11:50 0

Przedstawiciele firmy NVIDIA poinformowali niedawno na swoim blogu o sukcesie usługi strumieniowania gier GeForce NOW.

Na oficjalnym blogu firmy NVIDIA pojawił się niedawno nowy wpis informujący o całkiem imponującym sukcesie usługi streamingowej GeForce NOW. Dowiedzieliśmy się, że na początku lutego bieżącego roku łączna liczba użytkowników korzystających z usługi przekroczyła okrągły milion – mowa zarówno o tych zapisanych do darmowego dostępu, jak i opłacających opcję Founders. Firma odniosła się również do obecnej sytuacji związanej z usuwaniem niektórych gier z usługi przez decyzje deweloperów. Obecnie w GeForce NOW możemy zagrać w kilkaset tytułów, a pojawić się ma jeszcze około 1500 produkcji.

Twórcy robią wszystko, co w ich mocy, aby na platformie gracze mogli cieszyć się z największych hitów już w dniu ich premiery – najświeższym przykładem jest chociażby Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt RED, w którego zagramy w GeForce NOW już od 17 września bieżącego roku (ze wsparciem dla ray tracingu). Wygląda więc na to, że mimo ogólnych kontrowersji związanych z usługami streamingowymi, NVIDII udało się wzbudzić zaufanie graczy i znacznie zwiększyć zainteresowanie GeForce NOW.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!