Temtem, pecetowy klon Pokemonów sprzedał się już w ponad pół miliona egzemplarzy

Maria Wawrzyniak
2020/02/22 12:45
3
0

Gra okazała się naprawdę sporym sukcesem na platformie Steam – miesiąc po premierze we Wczesnym dostępie produkcja sprzedała się w ponad pół miliona egzemplarzy.

Wczoraj minął równy miesiąc od premiery gry Temtem w fazie Wczesnego dostępu na platformie Steam. Pecetowy klon Pokemonów okazał się naprawdę sporym sukcesem komercyjnym – twórcy ze studia Crema poinformowali bowiem za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, że gra trafiła już do ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Warto również przypomnieć, że Temtem pojawiło się w zestawieniu najpopularniejszych styczniowych premier na Steamie. Prócz dobrych wyników sprzedażowych, produkcja spotkała się również z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony graczy, a na platformie Valve około 88% z ponad 16 tysięcy recenzji jest pozytywnych. I chociaż nie obyło się bez problemów technicznych na starcie, tak wychodzi na to, że Temtem radzi sobie znacznie lepiej, niż przewidywano.Temtem, pecetowy klon Pokemonów sprzedał się już w ponad pół miliona egzemplarzy

Przypomnijmy na koniec, że Temtem zadebiutowało we Wczesnym dostępie 21 stycznia bieżącego roku na platformie Steam. Gra stanowi alternatywę dla serii Pokemon od Nintendo – podczas zabawy wcielamy się w trenera tytułowych stworków, a naszym celem jest oczywiście bycie najlepszym. Przemierzając Archipelag Airborne, łapiemy nowe stworki do swojej kolekcji i walczymy z napotkanymi po drodze rywalami.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
22/02/2020 16:06

Nie, jest to naprawdę dobry klon pokemonów więc nie dziwi mnie ich sukces.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/02/2020 13:56

Wygląda spoko. Wreszcie jakaś ciekawa pokemono-podobna gra na pc.

wolff01
Gramowicz
22/02/2020 13:04

Ciekawe czy ma to związek z tymi internetowymi akcjami żeby robić na złość Gamefreak i kupować konkurencje...