News

Znamy datę premiery Mount & Blade 2: Bannerlord we Wczesnym Dostępie Steam

LM, 20.02.2020 08:35 1

TaleWorlds w lakonicznym komunikacie wskazało oficjalny termin uruchomienia Wczesnego Dostępu dla Mount & Blade 2: Bannerlord. Początek jeszcze w marcu.

Studio TaleWorlds Entertainment ogłosiło oficjalną datę premiery gry Mount & Blade 2: Bannerlord w katalogu Steam Early Access na PC. Twórcy opublikowali jedynie krótki komunikat, a w nim zapowiedzieli masę konkretów związanych z tytułem nieco bliżej zaplanowanego na 31 marca debiutu. Na razie poznaliśmy wyłącznie cenę tytułu, która nawet dla jego wczesnej wersji będzie dosyć wygórowana – TaleWorlds liczy sobie równowartość 50 euro, czyli około 215 PLN, a zakupu dokonamy zarówno za pośrednictwem Steam, jak i strony w twórców.

Przypomnijmy, że według nieco wcześniejszych deklaracji TaleWorlds doprowadzenie Bannerlord do finalnej wersji na PC powinno potrwać około 12 miesięcy, ale zapewne niebawem dowiemy się, jak teraz twórcy oceniają swoje szanse. Wiemy za to, że przywołana wcześniej cena jest ostateczna dla gry i twórcy, nie zamierzają jej podbijać po oficjalnej premierze na PC.

Pozostaje czekać na kolejne konkrety, a tymczasem oznaczcie sobie w kalendarzach ostatni dzień marca. Zainteresowanych poprawkami w systemie walki botów w Bannerlord odsyłamy pod ten adres.

https://www.youtube.com/watch?v=yCk6Jk7DvrA

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze