Popkultura

Amazing Stories, nowy serial Stevena Spielberga, na pierwszym zwiastunie

Maria Wawrzyniak, 18.02.2020 19:35 0

W sieci pojawił się pierwszy pełnoprawny zwiastun serialu Amazing Stories, który trafi na platformę Apple TV+ już w przyszłym tygodniu.

Na oficjalnym kanale Apple TV na YouTubie pojawił się wczoraj pierwszy oficjalny zwiastun Amazing Stories, czyli rebootu serialu emitowanego w latach 1985-1987. Produkcja ma należeć, podobnie jak pierwowzór, do gatunku science fiction i zostać przedstawiona w postaci antologii – każdy odcinek zaprezentuje nam więc zupełnie odrębną historię z innymi bohaterami. Łącznie pierwszy sezon Amazing Stories ma składać się z dziesięciu okołogodzinnych odcinków, a w obsadzie znajdziemy takich aktorów, jak Robert Foster, Sasha Lane czy Lesa Wilson. Warto również zaznaczyć, że jednym z producentów wykonawczych jest Steven Spielberg, czyli reżyser takich produkcji, jak Szeregowiec Ryan czy Park Jurajski, a także jeden z twórców oryginalnej wersji Amazing Stories.

https://youtu.be/8sa8EDeb3eQ

Przypomnijmy, że Amazing Stories zadebiutuje 6 marca bieżącego roku na platformie Apple TV+. Na premierę dostępnych będzie od razu pięć odcinków. Nie wiemy na ten moment, kiedy zadebiutują pozostałe – najprawdopodobniej pojawią się w tygodniowych odstępach.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze