Popkultura

Drugi sezon Altered Carbon na pełnym zwiastunie. Anthony Mackie jako Takeshi Kovacs

LM, 12.02.2020 11:00 0

Zgodnie z zapowiedziami Netfliksa, drugi sezon serialu trafi na platformę streamingową jeszcze przed końcem lutego. Zobacz zwiastun fabularny kontynuacji serii.

Włodarze platformy Netflix opublikowali w sieci nowy, pełny zwiastun drugiego sezonu serii Alerered Carbon (Modyfikowany węgiel), bazującej na prozie Richarda Morgana. Tym razem możecie rzucić okiem na Anthony’ego Mackie, który w nadchodzących odcinkach wcieli się w głównego bohatera serii, Kovacsa, jako jego nowa powłoka. Premierę drugiego sezonu Altered Carbon wyznaczono na 27 lutego. Tego dnia, około godziny 9:00 czasu polskiego na serwerach Netfliksa wyląduje kompletny, ośmioodcinkowy sezon.

Akcja drugiej części serialu rozgrywa się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach zaprezentowanych w poprzednim sezonie. Takeshi Kovacs w nowej powłoce udaje się na swoją rodzinną planetę, Świat Harlana, by odnaleźć swoją ukochaną. Jak łatwo się domyślić, w cyberpunkowym świecie nic nie jest proste i tak protagonista będzie musiał ponownie zmierzyć się z problemami swojej przeszłości.

Przy okazji przypominamy fanom marki o zapowiedzianym niedawno fabularnym RPG – Altered Carbon: The Role Playing Game.

https://www.youtube.com/watch?v=GHIyAOeBYWE

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze