Plotka: Resident Evil 8 z rycerzami zombie, wiedźmami i większym naciskiem na akcję

LM
2020/02/07 13:52

Kolejne pogłoski dotyczące nowego i niezapowiedzianego jeszcze Resident Evil. Tymczasem czekamy na nadchodzący debiut Resident Evil 3 Remake.

Plotka: Resident Evil 8 z rycerzami zombie, wiedźmami i większym naciskiem na akcję

Nie tak dawno informowaliśmy Was o pierwszych pogłoskach związanych z nadchodzącą, pozostającą jeszcze bez oficjalnej zapowiedzi odsłoną serii Resident Evil. Według nich tytuł ma być wypadkową pomiędzy Resident Evil 4 a Resident Evil 7 i chociaż to wciąż nieoficjalne doniesienia, to twórcy niemieckiego kanału GAMEZ.de postanowili dorzucić do nich nieco od siebie. Ich zdaniem, nowa gra Capcomu faktycznie ma rozgrywać się we wschodniej Europie i zaoferować inspirowany średniowieczem setting. Podobnie jak poprzednie przecieki, tak i youtubrzey z Niemiec wskazują, że gra ukaże się za około 2 lata, ale nie pod tytułem Resident Evil 8.

Obok tego z pozyskanych przez nich informacji wynika, że podczas rozgrywki zagramy znanym z najnowszej odsłony cyklu Ethanem. Gra postawi jednak bardziej na akcje, którą tym razem zobaczymy w perspektywie pierwszoosobowej. Na dokładkę otrzymujemy też wioskę i znacznie mniejszy niż w Resident Evil 4 zamek. W nim za to wiedźmy; zombie rycerze w zbrojach, uzbrojone w miecze; oraz coś na kształt wilkołaków, ale niekoniecznie wyglądający jak Lykanie.

Oczywiście tak jak w przypadku poprzednich pogłosek, tak i tym razem zalecamy przyjęcie ich z dużą rezerwą. Do czasu premiery nadchodzącego Resident Evil 3 Remake raczej nie mamy co liczyć na oficjalne nowinki związane z przyszłością serii, a z drugiej strony inne plotki głoszą, że Capcom szykuje jakąś nową grę na konsole nowej generacji i zapowie ją w tym roku.

Resident Evil 3 Remake zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/02/2020 17:21

Średnio się zapowiada 8 część... na szczęście niedługo remake RE3 :]