Epic Games Store z recenzjami. Wydawcy będą mogli je jednak blokować

pepsi
2020/01/17 17:59

Epic Games mozolnie wprowadza do swojego sklepu pożądane funkcje, ale właśnie dodało jedną z najważniejszych – oceny recenzentów widoczne na kartach produktów.

Epic Games Store z recenzjami. Wydawcy będą mogli je jednak blokowaćRecenzje gromadzone przez portal Opencritic.com będą wyświetlane na kartach gier w sklepie Epic Games Store. To jedna z największych i najbardziej pożądanych nowości, jakie Epic Games wprowadziło na swoją platformę. Funkcję ogłosił na Twitterze Siergiej Galionkin, a w praktyce może ją już podziwiać każdy użytkownik sklepu.

Schludna grafika pokazuje, ilu recenzentów poleca dany tytuł, a ile werdyktów zgromadzono łącznie. Na karcie widać ponadto podsumowania trzech recenzji z najpopularniejszych serwisów, a zainteresowani jednym kliknięciem mogą przenieść się na stronę Opencritic.com, gdzie mogą przejrzeć wszystkie dostępne teksty i wystawione oceny.

Co ciekawe, wydawcy będą mogli zdecydować, że na karcie ich gry recenzje nie mają być wyświetlane. Nadal nie ma też możliwości wystawiania ocen przez użytkowników.

GramTV przedstawia:

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!