News

Bethesda wypuściła nową aktualizację dla Fallout 76, która dodaje do gry wydarzenie bożonarodzeniowe

Maria Wawrzyniak, 11.12.2019 19:35 0

Na serwerach gry Fallout 76 zadebiutowała najnowsza aktualizacja z numerem 1.31, która dodaje do gry między innymi nowe wydarzenie bożonarodzeniowe.

Bethesda wypuściła kolejną aktualizację do swojej produkcji Fallout 76. Patch z numerem 1.31 waży 3 GB i, poza standardowymi poprawkami wydajności oraz stabilności tytułu (chociaż już pojawiają się informacje o pierwszych problemach), wprowadza do gry specjalne wydarzenie bożonarodzeniowe. Powoduje ono, że niektórzy spaleni zostają przebrani w świąteczne stroje, a gracz, kiedy zlikwiduje takiego osobnika, może otrzymać losowy prezent – im wyższa jakość podarunku, tym większa szansa na znalezienie rzadszych łupów. Wydarzenie rozpocznie się już jutro, czyli 12 grudnia o godzinie 17:00 i potrwa do czwartku 26 grudnia do godziny 18:00.

Oprócz tego od teraz do 31 grudnia gracze mogą odblokować stację kolektrona mikołajotrona w Atomowym Sklepie. Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi, chodzi o wesołego robota, który będzie przeszukiwać okolice w poszukiwaniu prezentów dla gracza. Można go będzie również skonstruować i używać nawet po tym, kiedy już opuści Atomowy Sklep – musimy jednak odebrać go przed końcem tego roku. A na koniec, jak już wspomnieliśmy wcześniej, aktualizacja skupia się również na poprawkach wydajności i rozwiązaniu kilku problemów (no, powiedzmy). Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Przypominamy, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada 2018 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze