News

Opublikowano zwiastun tegorocznej edycji imprezy The Game Awards

Maria Wawrzyniak, 09.12.2019 22:25 1

Prezentacja zawiera fragmenty trailerów zarówno z nominowanych gier, jak i tych, które dopiero zostały zapowiedziane. Gala odbędzie się już w ten piątek!

Szósta – tegoroczna – edycja imprezy The Game Awards odbędzie się w nocy z czwartku na piątek, czyli 13 grudnia bieżącego roku o godzinie 2:30 polskiego czasu. Atmosfera robi się coraz gorętsza, więc organizatorzy nie omieszkali opublikować świeżego zwiastuna gali. Przygotowana prezentacja składa się z dwóch głównych elementów: pierwszym są krótkie urywki z gier, które zostały nominowane w poszczególnych kategoriach (pełną listę znajdziecie pod tym adresem) oraz fragmenty z trailerów gier, które zostały dopiero zapowiedziane. Zobaczyliśmy więc zarówno takie tytuły, jak Death StrandingGears 5Sekiro: Shadows Die Twice czy Control, ale również fragmenty z Diablo IV czy Half-Life: Alyx. Geoff Keighley, czyli główny producent The Game Awards, zaznaczył jednak, że pojawienie się niektórych tytułów wcale nie oznacza, że będą one również na samej gali.

https://youtu.be/sqYfnAeiWew

Co wcale nie oznacza, że podczas The Game Awards 2019 nie dostaniemy niczego nowego – ba, Keighley zdradził nawet, że doczekamy się około dziesięciu zapowiedzi. Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles i będzie transmitowane na żywo na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. My natomiast będziemy Wam je relacjonować na bieżąco, dlatego zachęcamy do wspólnego oglądania już 13 grudnia o 2:30.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze