News

Crossroads Inn otrzyma kolejne dodatki oraz wydanie na konsolach Xbox One i Nintendo Switch

LM, 05.12.2019 13:20 0

Dziewięć pakietów dodatkowej zawartości, nowe platformy sprzętowe, wydarzenia społecznościowe i lokalizacja na kolejne języki – tak zapowiada się 2020 rok z Crossroads Inn.

W najnowszym komunikacie prasowym firma Klabater nakreśliła plany na dalszy rozwój debiutanckiej produkcji swojego wewnętrznego studia – Crossroads Inn. Okazuje się, że sprzedaż i zainteresowanie grą znacznie przekroczyły oczekiwania twórców, a ekipa z Kraken Unleashed już pracuje nad popremierową zawartością i szykuje wydania na nowych platformach sprzętowych.

Zgodnie z zapowiedziami, jeszcze w 2020 roku Crossroads Inn ukaże się na konsolach Xbox One i Nintendo Switch, ale wydawca nie wskazał jeszcze konkretniejszego terminu. Ujawnił za to, że obok pecetowego wydania dostępnego na Steam, tytuł w trzecim kwartale 2020 roku pojawi się także w Windows Store. Obok tego zapowiedziano aż dziewięć pakietów dodatkowej zawartości do gry – cztery bezpłatne i pięć płatnych. Jednocześnie twórcy przygotowali kilka wydarzeń społecznościowych, które pojawią się w określonych porach 2020 roku. Zaktualizowane plany wydawnicze ekipy prezentuje załączona do wiadomości grafika.

Crossroads Inn ukazało się 23 października wyłącznie na komputerach osobistych. Tytuł łączy elementy strategi ekonomicznej z symulacją i garścią rozwiązań typowych dla gatunku RPG. Całość stanowi udany debiut, chociaż nie obyło się bez kilku potknięć – więcej dowiecie się z naszej recenzji.

https://www.youtube.com/watch?v=wz1_oaYLgsQ

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze