Pillars of Eternity II: Deadfire - Ultimate Edition z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

LM
2019/12/04 09:21
0
0

Posiadacze domowych konsol wybiorą się do Deadfire jeszcze w styczniu. Wciąż nie wiemy, kiedy ukaże się wydanie na Nintendo Switch.

Pillars of Eternity II: Deadfire - Ultimate Edition z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

Versus Evil opublikowało w sieci najnowszy zwiastun konsolowego wydania Pillars of Eternity II: Deadfire - Ultimate Edition, gry RPG studia Obsidian Entertainment, która w minionym roku ukazała się na PC. W ten sposób wydawca postanowił ogłosić nam oficjalną datę premiery wersji na PlayStation 4 i Xbox One, którą zaplanowano na 28 stycznia 2020 roku. Obok wszystkich elementów udostępnionych wcześniej na PC, Ultimate Edition zaoferuje także komplet trzech popremierowych dodatków fabularnych do gry: Beast of Winter, The Forgotten Sanctum oraz Seeker, Slayer, Survivor. Warto wspomnieć, że Obsidian i Versus Evil szykują także wydanie gry na hybrydowych konsolkach Nintendo Switch, ale na razie nie wskazano, kiedy możemy się go spodziewać.

Pillars of Eternity II: Deadfire to kontynuacja wydanej w 2015 roku izometrycznej gry RPG studia Obsidian Entertainment. Akcja gry przenosi nas na kilka lat po finale pierwowzoru, gdzie uznany za martwego bóg Eothas ożywa, by siać spustoszenie podczas swojej wędrówki przez archipelag Deadfire. Całość kontynuuje wątki z pierwszej odsłony, ale otrzymujemy też nową angażującą linię fabularną, mechaniki rozgrywki i postacie niezależne.

Tytuł zdobył uznanie mediów i graczy, ale jego pecetowa wersja sprzedała się raczej kiepsko, co stawia ewentualną kontynuację pod wielkim znakiem zapytania.


GramTV przedstawia:

Kup Pillars of Eternity w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!