Poznaliśmy datę premiery rozszerzenia Road to the Black Sea do Euro Truck Simulator 2

Maria Wawrzyniak
2019/11/29 22:25
0
0

Firma SCS Software opublikowała również zwiastun szóstego rozszerzenia do swojej produkcji, skupiając się głównie na ładnych krajobrazach.

Zapowiedziane w maju rozszerzenie do gry Euro Truck Simulator 2 przez firmę SCS Software doczekało się ogłoszenia dokładnej daty premiery oraz pełnoprawnego zwiastuna. Dodatek został zatytułowany Droga do Morza Czarnego (Road to the Black Sea) i zadebiutuje już 5 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych. Deweloperzy opublikowali wspomniany zwiastun, który koncentruje się głównie na zaprezentowaniu niezwykle malowniczych krajobrazów oraz tras. DLC, podobnie jak podstawowa wersja, otrzyma pełną polską lokalizację kinową.

Droga do Morza Czarnego umożliwi graczom przemierzenie ponad 10 tysięcy kilometrów dróg, które poprowadzą ich przez takie państwa, jak Bułgaria czy Rumunia. Odwiedzimy dwadzieścia dużych miast, wśród których prym wiedzie Stambuł oraz wiele innych rozpoznawalnych miejsc, urozmaiconych bałkańską architekturą. Na drogach miejskich spotkamy między innymi tramwaje, a nawet furmanki. Jak widać, czas nie gra roli – bo choć Euro Truck Simulator 2 zadebiutowało w 2012 roku, twórcy ze studia SCS Software nadal o nią dbają, dzięki czemu produkcja wciąż ma swoje grono wiernych fanów. Autorzy poświęcają czas przede wszystkim na rozbudowywanie tytułu oraz odświeżanie go.


GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!