News

Diablo 3: rozpoczął się Sezon Odwiecznego Konfliktu

Maria Wawrzyniak, 22.11.2019 21:47 0

Blizzard zaprasza do gry, publikując również nową aktualizację z numerem 2.6.7.

Wiemy już, że deweloperzy Blizzarda pracują nad kolejną odsłoną kultowego cyklu Diablo, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że nadal pamiętają o poprzedniej części. Z tego względu dzisiaj, czyli w piątek 22 listopada rozpoczyna się kolejny, dziewiętnasty sezon, tym razem nazwany Sezonem Odwiecznego Konfliktu. Gracze znajdujący się w Europie grają już od godziny 17:00 czasu polskiego. Motywem najnowszego sezonu został wspomniany Odwieczny Konflikt – twórcy postanowili tym razem skupić się przede wszystkim na tak zwanych killstreakach, czyli seriach zabójstw.

Podczas sezonu 19 wszyscy gracze będą czerpać korzyści z wzmocnienia Pandemonium. Za każdy poziom kumulacji tego wzmocnienia otrzymuje się niewielką premię do obrażeń i prędkości ruchu. Limit kumulacji wynosi 1000 poziomów i zapewnia on premię 50% do szybkości ruchu i 100% do obrażeń. Oprócz tego osiągnięcie pewnych progów kumulacji wyzwoli specjalne efekty, które wywołają na polu bitwy jeszcze więcej zamieszania.

  • 15 zabójstw: Eksplodujące kurczaki wyszukują i niszczą wrogów
  • 30 zabójstw: Duża Nova Mrozu zamraża przeciwników.
  • 50 zabójstw: Z nieba spadają zwłoki.
  • 100 zabójstw: Aktywuje się pięć potężnych Tornad Energii.
  • 150 zabójstw: Pod stopami wrogów pojawią się mroczne gejzery.
  • 200 zabójstw: Z nieba spadają skrzynie ze skarbami.
  • 300 zabójstw: Pierścień Ognia obejmuje wszystko dookoła.
  • 400 zabójstw: Z nieba spada deszcz meteorytów.
  • 500 zabójstw: Na pole walki zstępują anioły, które walczą po stronie gracza.
  • 1000 zabójstw: ???

Ponadto uruchomiono system przywracania niektórych nagród – dzięki niemu użytkownicy, którzy nie zdołali zdobyć wcześniej dostępnych przedmiotów, mogą spróbować to zrobić w tym sezonie. A dokładniej: podczas sezonu 19. będziemy mogli zdobyć nagrody z sezonu 7. Pojawiły się także nowe podboje sezonowe:

W sezonie 19 powrócą Sprinter/Wyścigowiec, gdzie waszym zadaniem będzie ukończenie całej kampanii Diablo III – od Aktu I do Aktu V – na poziomie 70 w czasie poniżej jednej godziny! Dalej mamy Skąpstwo/Skąpnica, gdzie wszystko złoto, co się świeci – o ile uda się wam zdobyć 50 milionów szt. złota poza Skarbcem lub jego Wewnętrznym Sanktuarium. Dobra dniówka/Nie mogę przestać skłonią was do wzmacniania legendarnych klejnotów. Wzmocnijcie trzy legendarne klejnoty do poziomu 65, aby ukończyć to wyzwanie! Utorujcie sobie drogę do Głębokiej Szczeliny poziomu 75, aby ukończyć Boskość/Lwie serce. Na koniec mamy ulubione wyzwanie tych, którzy lubią nieszablonowe konfiguracje: Euforia/Nadczłowiek wymaga ukończenie Głębokiej Szczeliny na poziomie 45 w trybie solo, bez używania przedmiotów z zestawów klasowych.

Po ukończeniu rozdziałów II, III oraz IV w postępach sezonowych gracze otrzymają trzy Dary Haedriga, z których każdy zawiera kilka elementów zestawów klasowych, co łącznie pozwoli nam odblokować jeden cały zestaw. Wszystkie pozostałe informacje zainteresowani standardowo znajdą na oficjalnej stronie gry oraz stronie Blizzarda – zapraszamy tutaj.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze