News

Movie Games zapowiedziało Restaurant Flipper, czyli komputerowe Kuchenne Rewolucje

gram.pl, 21.11.2019 21:15 0

Prezes firmy, Mateusz Wcześniak, przyznał, że tytuł powstaje głównie z powodu ogromnej popularności Kuchennych rewolucji czy Hell’s Kitchen.

Restaurant Flipper to nowa gra od Movie Games, która pozwoli nam na remontowanie lokali gastronomicznych, które teoretycznie wyglądają tak, jakby te dobre lata już dawno przeżyły i na ma dla nich ratunku. Prezes firmy, Mateusz Wcześniak przyznał, że tytuł powstaje głównie z powodu obecnej fali popularności Kuchennych rewolucji (oraz Hell’s Kitchen). Zabawę w Restaurant Flipper rozpoczniemy od zakupu podupadłego przybytku. Co ciekawe, poza zwykłym remontem zajmiemy się również wszelkimi pracami wykończeniowymi oraz urządzaniem lokalu, wybierając odpowiednie meble, dania w karcie menu, a nawet klimatyczną muzykę. Restaurant Flipper zadebiutuje w przyszłym roku.

Korzystając z okazji, firma Movie Games poinformowała również, że należącego do spółki Drago Entertainment zajmie się wydaniem aż pięciu symulatorów, z których o czterech już wiedzieliśmy (Gas Station SimulatorFood Truck SimulatorDetective Simulator oraz Airport Contraband). Zapowiedziano również piąty, którym będzie Paparazzi Simulator.

https://youtu.be/dIUMDfZ03OY

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze