News

Borderlands 3 wkrótce z pierwszym fabularnym DLC. Znamy szczegóły

pepsi, 20.11.2019 21:12 0

Nieco ponad dwa miesiące po premierze Borderlands 3 firma Take Two postanowiła zdradzić informacje na temat pierwszego fabularnego DLC, Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot.

Moxxi zbiera ekipę na skok na zrujnowane kasyno. To grupa prawdziwych ekspertów, a gracz okazuje się wystarczająco dobry, by stać się jednym z nich. Zadanie nie wydaje się skomplikowane: trzeba się przedrzeć przez ochronę i tabuny gości kasyna, by dotrzeć do sejfu pełnego Eridium, gotówki i legendarnych łupów. Na taką właśnie wyprawę zabierze graczy pierwsze fabularne DLC do Borderlands 3, Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot.

Tytuł nawiązuje oczywiście do doskonale znanego fanom serii złoczyńcy, Handsome Jacka.  W rozszerzeniu pojawią się znane twarze, ale i zupełnie nowi przeciwnicy. Poziom trudności, jak i wartość nagród oczekujących za metą, będą dostosowane do osiągniętego poziomu. Aby w ogóle przystąpić do zadania z Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, trzeba mieć jednak zaliczone odpowiednie postępy w kampanii podstawowej wersji Borderlands 3 – na tyle, by mieć dostęp do statku kosmicznego Sanctuary III.

Na razie DLC nie ma ustalonej konkretnej daty premiery. Take Two wspomina jedynie, że ukaże się ono już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją Borderlands 3.

Gry Borderlands w sklepie sferis.pl

najnowsze