News

Path of Exile pojawi się także na urządzeniach mobilnych – zapowiedziano Path of Exile Mobile

LM, 16.11.2019 10:00 0

Grinding Gear Games obiecuje grę mobilną inną niż wszystkie, bez śmieci, zapychaczy, reklam, powiadomień i mechanik pay-to-win.

Okazuje się, że zapowiedź drugiej odsłony hack’n’slasha Path of Exile, to nie koniec nowości od Grinding Gear Games ogłoszonych przy okazji trwającego właśnie ExileCon 2019. Twórcy oficjalnie zapowiedzieli Path of Exile Mobile, czyli eksperymentalną, skierowaną na urządzenia przenośne odsłonę serii, która jednym słowem ma być lekarstwem na wszystkie bolączki nękające fanów mobilnego grania. Zgodnie z deklaracjami twórców, mobilne Path of Exile ma być niemal tożsamym doświadczeniem z tym, które otrzymali na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji, ale rozgrywanym w nieco krótszych sesjach.

Jednocześnie gra będzie pozbawiona wszystkich „śmieci”. Mowa tu o wszystkich mechanikach zmuszających graczy do sięgnięcia po kartę kredytową, irytujących powiadomieniach, bramkach czasowych, paskach energetycznych, a przede wszystkim narzucających się reklamach. Grinding Gear Games wierzy, że tak jak w przypadku oryginalnego Path of Exile, wersja Mobile zmieni nieco reguły gry na urządzeniach przenośnych i pozwoli graczom na to, co powinny wszystkie mobilki – cieszyć się rozgrywką.

Całość, jak wcześniej wspomniałem, jest eksperymentem, ale twórcy wydają się na zmotywowanych, by doprowadzić do rynkowego debiutu. Nie ujawniono jeszcze, kiedy on nastąpi, ale wygląda na to, że zmierzające na te same platformy Diablo Immortal będzie miało godnego konkurenta.

https://www.youtube.com/watch?v=f_YjBTYHhug&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze