Poznaliśmy datę premiery pełnej wersji Factorio

Maria Wawrzyniak
2019/11/15 20:41
0
0

Twórcy przyznali się do wolniejszego tempa i obiecują poprawę – przy okazji informując o dacie premiery pełnej wersji gry.

Tak naprawdę Factorio miało opuścić fazę wczesnego dostępu pod koniec marca ubiegłego roku, ale – jak już wiemy – ostatecznie to się nie stało. Mimo tego cena i tak została zwiększona, a my nadal czekamy na pełną wersję gry. Plus jest taki, że twórcy, czyli w tym przypadku studio Wube Software, sami przyznali się do błędu i już na samym początku najnowszego ogłoszenia opublikowanego na oficjalnej stronie gry przyznali, że jej rozwój zajmuje już stanowczo zbyt dużo czasu. Przy okazji ujawnili również datę premiery pełnej wersji – lub, jak kto woli, wersji 1.0. Wiemy więc już, że gra ostatecznie ma opuścić wczesny dostęp 25 września 2020 roku.Poznaliśmy datę premiery pełnej wersji Factorio

Deweloperzy postanowili całkowicie zmienić swoje podejście do produkcji – przyznali, że gdyby mieli kontynuować to, co pierwotnie założyli, okres tkwienia we wczesnym dostępie równie dobrze mógłby trwać w nieskończoność. Nie zmienia to jednak faktu, iż już teraz Factorio jest naprawdę rozbudowaną produkcją i czysto teoretycznie, gdyby zdecydowali się już teraz podzielić się z graczami pełną wersją, prawdopodobnie nic by nie wybuchło. Postanowili jednak zaczekać, skupiając się już na tych najważniejszych aspektach strategii. Po premierze zajmą się rozwijaniem jej pod kątem dodatkowej zawartości oraz innych, mniej znaczących aspektów. Zapewniono, że Factorio będzie rozbudowywane nawet po premierze aktualizacji z numerem 1.0. Przypomnijmy, że gra zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych, w fazie wczesnego dostępu znajduje się od 25 lutego 2016 roku.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!