News

The Messenger od dziś za darmo w Epic Games Store

Maria Wawrzyniak, 14.11.2019 17:42 0

Dzisiaj w Epic Games Store udostępniono kolejną darmową grę (tym razem jedną) w ramach cotygodniowej promocji – jest nią Messenger.

Od dzisiaj możecie pobrać nową produkcję w ramach cotygodniowych darmówek dostępnych w Epic Games Store. Kolejnym darmowym tytułem jest The Messenger – gra będzie dostępna do 14 listopada. Jeżeli więc dodacie ją do swojej biblioteki do tego czasu, zostanie w niej na zawsze. Poznaliśmy również ofertę następnego tygodnia, która przejmie miejsce obecnej w następny czwartek. Wówczas platforma Epic Games Store udostępni za darmo grę Bad NorthThe Messenger zadebiutowało na rynku 30 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Nintendo Switch. W marcu bieżącego roku pojawiło się z kolei na PlayStation 4.

Jest to debiutancki projekt niezależnego kanadyjskiego studia Sabotage, który stanowi połączenie klasycznych 8-bitowych i 16-bitowych platformówek. Wcielamy się w młodego wojownika ninja, którego wioska została zaatakowana przez armię tajemniczych demonów – my natomiast otrzymujemy szansę na uratowanie całego swojego klanu. Warunkiem jest zdobycie pewnego zwojuThe Messenger to przede wszystkim gra zręcznościowa, która zawiera elementy platformowe oraz styl metroidvanii. Akcję obserwujemy z boku – na początku zajmujemy się przede wszystkim przemierzaniem kolejnych lokacji, unikaniem pułapek (które są wszędzie) i walką z napotkanymi po drodze przeciwnikami. Dopiero potem lokacje zaczynają przypominać znacznie bardziej skomplikowane labirynty, nasze umiejętności możemy zacząć rozwijać, a do niektórych zablokowanych miejsc mamy szansę uzyskać dostęp. Jeżeli jesteście zainteresowani, odsyłamy Was również do naszej recenzji.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze