News

Rockstar przeprasza za kiepskie działanie Red Dead Redemption 2 na PC – obiecuje poprawki i darmową zawartość w Red Dead Online

LM, 14.11.2019 07:00 4

Przy okazji twórcy winą za niektóre problemy graczy obarczyli sterowniki i karty grafiki Nvidii.

Okazuje się, że Rockstar Games jest świadome, że „niewielki odsetek graczy” wciąż zmaga się z rozmaitymi problemami podczas prób zabawy z pecetową wersją Red Dead Redemption 2. Twórcy przepraszają za kiepski start pecetowego portu, wspominają, że wprowadzili już masę poprawek dla swojej cyfrowej platformy i obiecują dalszą walkę z nieprawidłowościami. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zdaniem Rockstara za niektóre nieprawidłowości związane z przycinaniem obrazu są odpowiedzialne sterowniki i karty grafiki Nvidia.

Ostatecznie stosowne aktualizacje będą testowane w najbliższych dniach i powinny trafić na serwery tak szybko, jak będzie to możliwe, a na otarcie łez nabywcy gry otrzymają darmową zawartość w Red Dead Online – strój, prowiant i amunicję. Kiedy? Tego jeszcze nie doprecyzowano, ale na podarunek mogą liczyć wszyscy, którzy zagrają w Red Dead Redemption 2 w okresie od tego tygodnia do okresu świątecznego. Rockstar zapewnia, że blisko współpracuje z Nvidią nad wyeliminowaniem wszelkich nieprawidłowości, ale wydaje się, że nie tylko posiadacze kart Zielonych napotkali trudności z RDR 2.

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń, ale nie ulega wątpliwości, że jedna z największych tegorocznych pecetowych premier będzie jeszcze długo wypominana Rockstarowi przez fanów komputerów osobistych.

Tytuł na razie dostępny jest za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store, a w grudniu ukaże się na Steam. Obok tego tytuł bez przeszkód zadebiutował w minionym roku na konsolach PlayStation 4 i Xboksie One.

https://twitter.com/RockstarGames/status/1194669204802281476?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1194669204802281476&ref_url=https%3A%2F%2Fpclab.pl%2Fnews82418.html

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze