News

Zobacz nowy materiał z Diablo IV prezentujący walkę z bossem

Maria Wawrzyniak, 13.11.2019 22:31 0

Magazyn Game Informer opublikował ostatni zapis rozgrywki z wersji demonstracyjnej Diablo IV, którą udostępniono podczas Blizzconu.

Serwis Game Informer przez ostatni tydzień publikował około dwudziestominutowe materiały z rozgrywki koncentrujące się na trzech klasach postaci, które na pewno pojawią się w nadchodzącym Diablo IV: Barbarzyńcy, Czarodziejki oraz Druida. Dzisiaj natomiast opublikowano ostatni film, który został zarejestrowany przez pracującego dla serwisu dziennikarza podczas tegorocznej edycji BlizzConu – najnowszy materiał prezentuje walkę z ogromnym bossem, w tym przypadku demonem o imieniu Ashava. Jako że był to jedyny boss dostępny w demie, nie mamy niestety nic więcej, a sam materiał trwał nieco ponad cztery minuty. Niemniej jednak możemy na nim zobaczyć również inne postacie, które były kontrolowane przez deweloperów – wszyscy wspólnie próbowali ubić stwora. Blizzard wspominał o tego typu przeciwnikach, określając ich world bossami, które będziemy mogli spotkać w wyznaczonych miejscach na otwartej mapie, a po ich uśmierceniu mają się ponownie respawnować co kilka lub kilkanaście minut. Na potrzeby dema walka została nieco uproszczona.

https://youtu.be/ogA7FwDRZ30

Przypomnijmy, że Diablo IV zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One – nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zapraszamy również do obejrzenia dwugodzinnego zapisu z rozgrywki.


najnowsze