News

Wysyp kadrów z serialu Wiedźmin Netfliksa

LM, 13.11.2019 07:00 1

Nowe ujęcia prezentujące Geralta, Ciri, Yennefer, Stregobora, Calanthe, a także osławione pancerze Nilfgaardu.

Jeśli zachęceni niedawno opublikowanym zwiastunem już nie możecie doczekać się premiery pierwszego sezonu serialu Wiedźmin od platformy Netflix, to mamy dla Was szybki rzut okiem na poszczególne ujęcia. Serwis Redanian Intelligence opublikował w sieci masę kadrów wyciętych z poszczególnych, zmierzających jeszcze w tym roku na platformę Netflix epizodów. Obok oglądanych już przez nas niejednokrotnie Geralta, Yennefer i Ciri pojawili się także Stregobor i królowa Calanthe, a nawet ujęcia z bitwy pod Marnadal. Zerknijcie do załączonej poniżej galerii.

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez Netflix, pierwszy sezon Wiedźmina z Henrym Cavillem w roli głównej trafi na platformę streamingową dokładnie 20 grudnia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze w tym miesiącu mogą ruszyć zdjęcia do drugiego sezonu, a na tę chwilę w planach scenarzystów może być ich nawet siedem. Spory potencjał prozy Sapkowskiego podkreśliła także Lauren S. Hissrich, która oświadczyła na Twitterze, że w książkach jest tyle materiału, że Netflix mógłby produkować kolejne sezony Wiedźmina nawet przez 20 lat.

Jak wrażenia i oczekiwania? Obejrzycie na pewno, ale spodziewacie się prognozowanego przez Andrzeja Sapkowskiego fenomenu na miarę Gry o Tron?

gallery:13343

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze