News

Plotka: Zespół hip-hopowy przypadkowo (lub nie) ujawnił potencjalną datę GTA 6

Maria Wawrzyniak, 12.11.2019 19:47 2

Na profilu pewnej amerykańskiej grupy hip-hopowej na Instagramie pojawiła się grafika informująca o współpracy zespołu z Rockstar Games.

Nowojorska grupa hip-hopowa City Morgue opublikowała kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie bardzo interesujące zdjęcie, które sugeruje nadchodzącą współpracę pomiędzy zespołem i studiem Rockstar Games. Według grafiki ma do niej dojść latem 2020 roku. Fani oczywiście od razu zaczęli spekulować, czy chodzi o przygotowanie ścieżki dźwiękowej do Grand Theft Auto VI. Zdjęcie jednak nie zawiera żadnych odniesień do jakiejkolwiek gry, jedynie do samego studia, więc równie dobrze może chodzić o zupełnie inną produkcję (lub żadną, ale to byłoby trochę dziwne), na przykład Bully 2. Co ciekawe, jeden z użytkowników Reddita skontaktował się z członkiem City Morgue w sprawie zdjęcia. Na pytanie, czy to prawda, odpowiedział, że tak. Po tym użytkownik zapytał, czy chodzi o ścieżkę dźwiękową i dostał jedynie odpowiedź: wkrótce. Poniżej możecie znaleźć wspomniane zdjęcie i zrzut ekranu z rozmową.

Istnieje jeszcze opcja, że data, którą widzimy na zdjęciu, nie jest datą premiery gry, tylko na przykład okresem, kiedy firma zdecyduje się GTA VI w ogóle zapowiedzieć lub ogłosić. Albo równie dobrze może po prostu chodzić o GTA Online. Jak myślicie?


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze