News

IO Interactive przesuwa większość deweloperów do prac nad Hitman 3

LM, 07.11.2019 11:50 0

Ostatnie nowości do wydanej w minionym roku gry Hitman 2 trafią na serwery przed końcem grudnia.

Studio IO Interactive opublikowało na swojej oficjalnej stronie internetowej zapowiedź kolejnego etapu popremierowego wsparcia dla wydanej niespełna rok temu gry Hitman 2. Aktualizacje szczególne, bo przypadające w pobliżu rocznicy debiutu produkcji, będą zarazem początkiem końca dla dodatkowych nowinek. Twórcy ujawnili, że po kilkunastu miesiącach regularnych aktualizacji dla rzeczonej produkcji zamierzają przesunąć większą część odpowiedzialnych za nie deweloperów do wytężonych prac nad kolejną odsłoną zleceń dla Agenta 47. Przy tej okazji nie padło hasło Hitman 3, ale nie ulega wątpliwości, że pod takim właśnie tytułem gra powędruje na rynek.

Jeśli wciąż bawicie się w Hitman 2, to powinniście wiedzieć, że obok zaprezentowanej na załączonym zwiastunie aktualizacji, w grudniu na stałe na serwery powróci część zawartości, która dotąd była dostępna jedynie przez ograniczony czas czy w ramach specjalnych wydarzeń. W 2020 roku mogą pojawić się kolejne aktualizacje do Hitmana 2, ale te będą koncentrować się jedynie na nowych kontraktach czy Nieuchwytnych Celach.

Hitman 2 jest bardzo udaną, przyjemną w odbiorze grą, ale tak jak wspomniałem przy okazji pisania recenzji – seria potrzebuje zastrzyku nowych rozwiązań, tak, aby kolejna odsłona nie sprawiała wrażenia obszernego DLC z mapami do wydanego w 2016 roku Hitmana. Przy okazji warto też wspomnieć, że niespełna miesiąc temu IO Interactive pochwaliło się rozpoczęciem prac nad zupełnie nowym IP. Co to będzie? Też cichlibyśmy to wiedzieć.

https://www.youtube.com/watch?v=saa8GLh6Qnw

Kup Hitman 2 w sklepie Sferis.pl.

najnowsze