News

Nadchodzi godny następca strategii Faraon i Zeus: Pan Olimpu? Zapowiedziano Nebuchadnezzar

LM, 05.11.2019 17:00 0

Zapowiada się obiecująca pozycja dla fanów strategii ekonomicznych i city builderów.

Zaledwie kilka miesięcy temu przybliżyliśmy Wam strategię Builders Of Egypt, a tymczasem na horyzoncie pojawił się kolejny pretendent do przejęcia schedy po strategiach city builder od Impressions Games. Studio Nepos Games zapowiedziało grę Nebuchadnezzar, która garściami czerpie z dorobku takich tytułów jak Pharaoh czy Zeus: Master of Olympus, a nawet próbuje naśladować ich, nieco już leciwy, styl graficzny. Tym razem przeniesiemy się do starożytnej Mezopotamii, by zbudować miasta Babilonu.

Twórcy obiecują składającą się z 16 misji kampanię fabularną, a obok niej zapewne pojawi się także tryb swobodnej rozgrywki. Podobnie jak w przypadku przywołanych wcześniej strategii, w Nebuchadnezzar wzniesienie ważniejszych budowli będzie wymagało zaangażowania nie tylko dużej liczby robotników, ale zapewnienie też stałych dostaw surowców. Tym razem będziemy mogli dostosować wygląd ważniejszych budynków i świątyń, a za sprawą wsparcia dla modów umieszczać w grze przygotowane przez siebie budynki, co daje niemal nieograniczone pole działań w ramach tworzenia pełnych konwersji. Obok tego podstawowe mechaniki rozgrywki będą nieco bardziej rozbudowane, a my będziemy mogli m.in. precyzyjniej organizować pracę poszczególnych robotników.

Nebuchadnezzar zadebiutuje w 2020 roku na PC za pośrednictwem Steam. Rzućcie okiem na opublikowany przez twórców zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=HWzJY5XFcP0

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze