News

Call of Duty: Modern Warfare – ponad 30 dodatkowych map znalezionych w plikach gry

LM, 05.11.2019 13:10 4

Obok tego użytkownicy forum reddit informują o kolejnych trybach rozgrywki, które trafią do nowego CoD-a.

Udała się Activision premiera najnowszej odsłony Call of Duty. Tytuł zarobił 600 milionów dolarów w zaledwie 3 dni, zgarnia wysokie noty, a gracze spędzają w nim tysiące godzin. Powrót do Modern Warfare okazał się strzałem w dziesiątkę i chociaż hardkorowi gracze już powoli utyskiwać na zbyt małą pulę map, to wygląda na to, że najlepsze dopiero przed nimi. Użytkownik forum reddit znany jako Senescallo podzielił się obszerną listą nowych map, które udało mu się odnaleźć w plikach gry. Okazuje się, że twórcy już teraz przewidzieli jeszcze ponad 30 dodatkowych aren dla różnych wariantów rozgrywki – nie wiadomo, które z nich pojawią się w ramach popremierowych aktualizacji, a które będą dystrybuowane w płatnych dodatkach, ale lista wygląda imponująco.

Doniesieniom opublikowanym przez Senescallo akompaniuje użytkownik That1MiningGuy, który wieszczy powrót trybu Capture the Flag i wskazuje, że sporo zawartości nowego Modern Warfare opatrzono skrótem „br”, który raczej na pewno odnosi się do battle royale. Oczywiście do czasu oficjalnych zapowiedzi ze strony Activision czy Infinity Ward opublikowane tu informacje należy postrzegać z odpowiednim dystansem. Ostatecznie twórcy jeszcze przed premierą obiecali masę dodatkowej zawartości i kazali zarezerwować nam na nią aż 175 GB na dyskach twardych, więc wystarczy cierpliwie czekać na kolejne nowinki.

  • Gunfight: Cage, Cargo, Hook, Exclusion Zone, Shoot House;
  • 6v6 and 10v10: Aniyah Tac, Crash, Dam, Krovnik Farmland, Gulag, Hospital, Layover, Lowline, Lumber, Malyshev, Milbase, Oasis, Port, Prison, Rivine, Shipment, Shipment (Day), Shipment (Night), Slums, Stadium, Sub Base, Super, Urzikstan, Torez, Transit, TV Station;
  • Ground War: Smetna Farms;
  • Other: Gun Course, Marksman Range.

Call of Duty: Modern Warfare ukazało się 25 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli wciąż rozważacie zakup, to pozostaje mi skierować Was bezpośrednio do naszej recenzji nowego CoD-a.

https://www.youtube.com/watch?v=fQ_bYXwnUa8

Kup gry z serii Call of Duty w sklepie Sferis.pl.

najnowsze