Blizzard zwiastuje nowy dodatek do karcianki Hearthstone

LM
2019/10/29 12:06
0
0

Oficjalna zapowiedź odbędzie się podczas tegorocznego BlizzConu.

Blizzard zwiastuje nowy dodatek do karcianki HearthstoneW ostatnich dniach w sieci pojawiło się jeszcze więcej plotek, które sugerują masę istotnych ogłoszeń, które rzekomo mają nastąpić podczas tegorocznej edycji konwentu fanów gier studia Blizzard Entertainment. Jednak nieoficjalne doniesienia to nie wszystko, bo także sam producent postanowił uraczyć nas zwiastunem, który sugeruje kolejne nowości – w tym przypadku otrzymaliśmy krótką zajawkę nadchodzącego dodatku do karcianki Hearthstone.

Na załączonym do wiadomości materiale Madame Lazul sugeruje, że nadchodzi zwieńczenie konfrontacji pomiędzy Ligą Odkrywców a Ligą Z.Ł.A., a o tym, która strona zwycięży, zadecyduje sam gracz. Lazul wspomina też o dwóch ścieżkach, a sam materiał zatytułowano „Wybierz mądrze”, co jednoznacznie wskazuje, że będziemy mieli pełną dowolność dla wsparcia jednej ze stron. Szczegółów na razie nie znamy, ale według zwiastuna pojawią się już 1 listopada.

Najnowszy dodatek do Hearthstone będzie ostatnim w Roku Smoka i jednocześnie zakończy wątki rozpoczęte przy okazji piętnastego rozszerzenia zatytułowanego Wyjście z cienia. Jakie nowinki szykuje Blizzard? O wszystkim dowiemy się w dniu rozpoczęcia BlizzConu 2019, a Wy możecie spodziewać się nowinek także na Gram.pl.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!