The Sims 4 – oficjalna zapowiedź i data premiery dodatku Discover University

LM
2019/10/23 11:39
0
0

Dodatkowa zawartość w listopadzie zadebiutuje na pecetach, a jeszcze przed końcem roku także na PlayStation 4 i Xboksie One.

The Sims 4 – oficjalna zapowiedź i data premiery dodatku Discover University

W odpowiedzi na niedawne przecieki związane z kolejnym pakietem dodatkowej zawartości do gry The Sims 4 firma Electronic Arts zdecydowała się na oficjalną zapowiedź dodatku Discover University. Ten, jak wskazuje sama nazwa, pozwoli naszym simom zaznać studenckiego życia i wszystkich jego aspektów. Dodatek pojawi się w pierwszej kolejności dla PC z systemem Windows i Mac – 15 listopada, by dokładnie 17 grudnia ukazać się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun.

Posiadacze dodatku będą mogli posłać swojego sima na jedną z dwóch uczelni wyższych: University of Britechester lub Foxbury Institute. Tam nasz podopieczny zdobędzie niezbędną wiedzę, zamieszka w akademiku i pozna innych studentów, wspólnie z którymi będzie imprezował. Całość uzupełniają bazujące na motywach dodatku stroje, przedmioty czy elementy wystroju. Oczywiście mowa tu o dodatku niesamodzielnym, do którego działania wymagana jest pełna wersja gry The Sims 4 na dedykowanej platformie.

The Sims 4 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GramTV przedstawia:

Lubisz serial Przyjaciele? Jeśli tak, to rzuć okiem na doskonale odwzorowane miejscówki z serialu w grze The Sims 4.


Kup gry i dodatki z serii The Sims w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!