Gram.pl patronem medialnym Narodowej Drużyny Esportu!

gram.pl
2019/10/23 20:35
0
0

Wspólnie napiszmy nowy rozdział w historii polskiego esportu.

Gram.pl patronem medialnym Narodowej Drużyny Esportu!Z dumą ogłaszamy, że portal gram.pl został patronem medialnym Narodowej Drużyny Esportu, która będzie reprezentowała biało-czerwone barwy w rozgrywkach międzynarodowych. Co więcej, należąca do spółki Action S.A. marka Actina została oficjalnym partnerem technologicznym projektu NDE.

- Jak widać, Actina zgodnie z zapowiedziami realnie wspiera elektroniczny sport w Polsce. Tym samym nasza mark razem z Republic of Gamers zapisuje karty polskiej historii esportu na światowej arenie jaką są 11. Esportowe Mistrzostwa Świata IESF w Seulu – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

GramTV przedstawia:

Selekcja najlepszych polskich graczy już się rozpoczęła. Podczas Poznań Game Arena 2019 na stoisku Actina odbyły się turnieje w eFootball PES 2020 i Tekkenie 7, które wyłoniły reprezentantów Polski na wspomniane mistrzostwa świata. Będą to (odpowiednio) Michał „misiek_lfc” Petrus i Adrian „FRIZEN” Szydłowski. Turniej odbędzie się 11-15 grudnia. Trzymajmy kciuki za obu naszych przedstawicieli na tej prestiżowej imprezie!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!