News

Call of Duty: Modern Warfare – zwiastun wersji PC w pełnej polskiej wersji językowej

LM, 19.10.2019 19:25 3

Gra zadebiutuje już 25 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Odliczanie do premiery najnowszej odsłony cyklu Call of Duty powoli dociera do finału, a tymczasem firma Activision postanowiła przypomnieć nam, czemu powinniśmy sięgnąć po pecetowe wydanie Modern Warfare. Na oficjalnym kanale marki opublikowano zwiastun w pełnej polskiej wersji językowej, który dodatkowo wymienia wszystkie korzyści płynące z pecetowego grania w nadchodzącego CoD-a. Wydawca chwiali się między innymi wsparciem dla rozdzielczości 4K, nielimitowaną liczbą klatek oraz obsługą monitorów ultrapanoramicznych czy konfiguracji wyposażonych w kilka ekranów. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One już w nadchodzącym tygodniu – 25 października. Tytuł zaoferuje kampanię singlową, kooperacyjne misje Spec-Ops oraz masę trybów dla sieciowej rywalizacji. Fani mogą liczyć na największą liczbę popremierowych dodatków w historii serii, a wszystko to w nowej oprawie wizualnej wspieranej przez autorski silnik studia Infinity Ward. Szykuje się najlepsze Call of Duty od lat?

Zainteresowanych pecetowym wydaniem odsyłamy do standardowych wymagań sprzętowych oraz list poświęconych obsłudze RTX i monitorów z wysoką częstotliwością odświeżania.

https://www.youtube.com/watch?v=fQ_bYXwnUa8

Kup gry z serii Call of Duty w sklepie Sferis.pl.

najnowsze