News

Średniowieczne battle royale – RAN: Lost Islands na pierwszym gameplay trailerze

LM, 18.10.2019 16:54 1

Tytuł jeszcze w tym roku doczeka się testów beta na PC. Gotowi na kolejne battle royale?

Jeśli wciąż nie czujecie przesytu zabawą w formule battle royale, to być może zainteresuje Was najnowsza pozycja od chińskiego studia Zodiac Interactive, które na tegoroczne EGX w Berlinie przywiozło RAN: Lost Islands. Tytuł przenosi walkę do ostatniego żyjącego, na grunt późnego średniowiecza oddając w nasze ręce masę broni białej i rozmaitych akcesoriów, przy pomocy których wyeliminujemy konkurentów z walki o najwyższą stawkę. Rzućcie okiem na załączone do wiadomości zwiastuny, a jeśli tytuł wzbudził Wasze zainteresowanie, to możecie od razu zgłosić chęć udziału w pecetowych testach beta, które odbędą się jeszcze w tym roku.

Twórcy RAN: Lost Islands celują w rozległą mapę wypełnioną rozmaitymi aktywnościami i tajemnicami. Na gruncie samej rozgrywki nie będzie to typowe battle royale, a bardziej MMO, w którym jesteśmy zamknięci na określonym obszarze z niemal setką innych graczy, a naszym zadaniem jest wyciągnąć z zabawy jak najwięcej, jednocześnie eliminując napotkanych konkurentów. Twórcy przygotowali 9 klas bohaterów o zróżnicowanych zdolnościach i chociaż główny nacisk położono na walkę w zwarciu, to XVI-wieczna sceneria pozwoli na wykorzystanie wczesnych modeli broni palnej czy materiałów wybuchowych.

Ostatecznie trudno powiedzieć, czy rynek jest gotowy na przyjęcie kolejnych wariacji battle royale, ale o wszystkim zadecydują gracze.

https://www.youtube.com/watch?v=GrhLLm5tN-Q https://www.youtube.com/watch?v=Ha94MZXb68w

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze