Shadow of the Tomb Raider dostanie Definitive Edition

pepsi
2019/10/16 20:21
0
0

Już niebawem w sklepach znajdzie się nowa, kompletna edycja Shadow of the Tomb Raider. Zostanie ona ponadto wzbogacona o jeden niedostępny do tej pory element.

Shadow of the Tomb Raider dostanie Definitive EditionShadow of the Tomb Raider: Definitive Edition zostanie udostępnione na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4 już 5 listopada (a docelowo również na Google Stadia) – poinformowała firma Square Enix. Wydanie to zawierać będzie podstawową wersję wydanej w ubiegłym roku gry, wszystkie siedem DLC i dodatkowo nowy strój głównej bohaterki, Lary Croft. Osoby, które wcześniej nabyły przepustkę sezonową, wdzianko panny archeolog będą mogły pobrać bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Powstałe w studiu Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider jest zamknięciem odnowionej trylogii z Larą Croft w roli głównej. Gra została ciepło przyjęta przez krytyków (średnie w granicach 75-82 punktów w serwisie Metacritic), a i w naszej recenzji nie brakowało pochwał pod jej adresem. Definitive Edition reklamuje poniższy trailer.

GramTV przedstawia:

Zamów konsolę Xbox One X w zestawie z grą Shadow of the Tomb Raider w sklepie sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!