News

Liczne atrakcje w strefie OMEN na Poznań Game Arena 2019

gram.pl, 15.10.2019 21:20 0

Jeden z czołowych producentów sprzętu dla graczy ponownie pojawi się na targach Poznań Game Arena.

Na tegorocznej edycji Poznań Game Arena nie mogło oczywiście zabraknąć słynnej marki OMEN, która w ubiegłych latach była między innymi nagradzana statuetką za najlepsze stoisko targów. Już w ten weekend, od 18 do 20 października, grupa po raz kolejny przyjedzie do stolicy Wielkopolski. Dla wszystkich odwiedzających strefę firmy przewidziano turnieje OMEN Arcade 1on1 oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i premiery sprzętowe, w tym dwuekranowego laptopa OMEN X 2S oraz krzesła gamingowego OMEN Citadel. Dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania z ekipą OMEN Squad oraz oglądania na żywo finału OMEN Turniej Akademicki.

Na śmiałków, którzy chcą poczuć nutkę e-sportowej rywalizacji, czekają turnieje OMEN Arcade 1on1. W zależności od dnia będą to rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive, Leauge of Legends i Rocket League. Najlepsi gracze mogą liczyć na nagrody w postaci m.in. laptopa OMEN, słuchawek OMEN Mindframe, myszki OMEN Reactor, klawiatury OMEN Sequencer, podkładki OMEN Mouse Pad 200 oraz krzesła AKRACING ProX i biurka Ultradesk RACER. Na specjalnie przygotowanym bataku, czyli refleksomierzu, chętni sprawdzą swoją spostrzegawczość, a także czas reakcji. W tym roku pojawi się także element współzawodnictwa, co zapewni podwójny batak i bezpośrednie starcia z innymi odwiedzającymi. Wizyty na ściance foto oraz w strefie makup&tattoo zapewnią miłą pamiątkę z wydarzenia oraz słodkie niespodzianki na osłodę i ostudzenie emocji. W programie nie zabraknie również spotkania z ekipą OMEN Squad, która pojawi się na stoisku w sobotę oraz niedzielę:

  • UrQueeen (19 października, godzina 10:00)
  • Pago (19 października, godzina 11:00)
  • Nieuczesana (20 października, godzina 11:00)
  • Seto (20 października, godzina 13:00)
  • FanBoy (20 października, godzina 15:00)

To jednak nie koniec! Odbędzie się również turniej w Teamfight Tactics – OMEN Turniej Akademicki Teamfight Tactics to rywalizacja 32 najlepszych, akademickich zawodników TFT w Polsce, którzy zostali wyłonieni z ponad 350 zgłoszeń. Przedstawiciele 23 uczelni staną do walki o tytuł mistrzowski oraz pulę nagród, której wartość przekracza 8 tys. złotych. Ośmiu najlepszych graczy zostanie zaproszonych na wielki, lanowy finał OMEN Turniej Akademicki, który odbędzie się podczas tegorocznej odsłony Poznań Game Arena. Spotkania skomentuje duet znany ze sceny Teamfight Tactics – Łukasz „Leo” Mirek oraz Damian „D4mm” Ryśkiewicz.

Do tego, zgodnie z tradycją, na stoisku OMEN nie zabraknie również nowości sprzętowych, wśród których w tym roku warto wyróżnić dwuekranowy laptop OMEN X 2S. Dodatkowy ekran umieszczony tuż nad klawiaturą umożliwia jednoczesną rozgrywkę w najbardziej wymagające tytuły oraz np. oglądanie streamów lub czytanie poradników do gier. OMEN zaprezentuje również swój pierwszy fotel dla graczy OMEN Citadel, przygotowany z myślą o zapewnieniu jak najlepszego komfortu podczas grania oraz pracy.

Strefa OMEN w tym roku zostanie ulokowana w hali nr 5 i będzie otwarta dla zwiedzających w piątek (VIP DAY), sobotę i niedzielę (18-20.10 br.), na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. O odpowiednią oprawę i atmosferę na stoisku ponownie dbać będzie znany beatboxer Blady Kris.

Bilety na tegoroczne Poznań Game Arena znajdziecie pod tym adresemMateriał został przygotowany przez organizatora wydarzenia. Gram.pl objął imprezę Poznań Game Arena 2019 swoim patronatem medialnym.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze