Pierwszy zwiastun Postal 4: No Regerts pojawił się w sieci

LM
2019/10/14 18:40

Materiał informuje o dostępności tytułu na rynku, chociaż ten na nim nie zadebiutował, co oznacza przypadek lub celową zagrywkę ze strony twórców.

Pierwszy zwiastun Postal 4: No Regerts pojawił się w sieciNa oficjalnym kanale studia Running With Scissors pojawił się nowy materiał wideo, stanowiący zapowiedź gry Postal 4: No Regerts, pomimo tego, że ta oficjalnie jeszcze się nie odbyła. Może to być celowe działanie ze strony twórców albo zwykłe niedopatrzenie, ale materiał ukazał się dla wszystkich użytkowników serwisu YouTube, by krótko później zmienić status na „niepubliczny”. Ostatecznie wszystko wskazuje na to, że jeśli nie jeszcze dziś, to w bardzo niedalekiej przyszłości kolejna odsłona jednej z najbardziej kontrowersyjnych serii w historii gier wideo zadebiutuje we Wczesnym Dostępie platformy Steam.

Informacje przekazane na zwiastunie odwołują się do premiery w Steam Early Access, ale próżno szukać tam gry, a załączony w opisie link do strony z grą nie działa (w chwili pisania wiadomości). Obok tego mamy też przypomnienie, że gra może, ale wcale nie musi, zmienić się diametralnie przed premierą finalnej wersji. Tymczasem rzućcie okiem na nowy epizod przygód Postal Dude’a, który wykorzystuje kota jako tłumik pistoletu. Postal 4: No Regerts z pewnością zmierza na PC, a twócy nie wspomnieli jeszcze nic o możliwości konsolowego wydania. Gdy pojawią się nowe, oficjalne już konkrety, to z pewnością się o tym dowiecie.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Illidian_Stormrage
Gramowicz
15/10/2019 15:41

Postal 2 było spoczko, Postal 3 to padaka a Postal 4 to reanimacja gry która była dobra i się stoczyła.

sebba99
Gramowicz
14/10/2019 22:54

Po co reanimować tak głupią i archaiczną markę ??

piomink
Gramowicz
14/10/2019 21:58

Gra już do kupienia

https://store.steampowered.com/app/707030/POSTAL_4_No_Regerts/