News

Ruffian Games ponownie łączy siły z Rockstar Games przy pracy nad wieloma niezapowiedzianymi projektami

LM, 12.10.2019 19:43 0

Szkockie studio rozpoczęło zmasowany nabór na wiele kluczowych dla produkcji stanowisk. Twórcy nie podają konkretnych tytułów, ale “znając portfolio firmy nietrudno zgadnąć jeden czy dwa”.

Wygląda na to, że zapowiedzi dotyczące przyspieszenia tempa prac w studiach Rockstar Games i zagęszczenie kalendarza wydawniczego nie są bez pokrycia. Zaledwie kilka dni temu pracownik indyjskiego oddziału Rockstara ujawnił, że w produkcji jest kilka niezapowiedzianych gier, a teraz wtóruje mu szkockie studio Ruffian Games. Ekipa z Wielkiej Brytanii rozpoczęła właśnie zmasowany nabór na wiele stanowisk m.in. Senior Graphics Engineer, Gameplay Script Engineer czy Senior Engineer i mowa tu o kilku osobach dla niemal każdego z nich.

Wszystko przez to, że Ruffian Games ponownie będzie współpracować z Rockstar Games, wspominając jednocześnie o enigmatycznych „kilku niezapowiedzianych projektów”. Remastery lub porty starszych gier? A może coś zupełnie nowego? Trudno powiedzieć, ale wygląda na to, że praca wre. Co ciekawe, przy ogłoszeniu pojawiła się adnotacja, która głosi: “Ponieważ mowa tu o Rockstar, nie podajemy informacji odsyłających do konkretnych tytułów, ale znając portfolio firmy nietrudno zgadnąć jeden czy dwa”.

Przypomnijmy, że Ruffian Games pracowało już z Rockstarem m.in. przy takich markach jak Grand Theft Auto czy Manhunt. Studio opracowało także grę Crackdown 2 dla Xbox Game Studios.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze