Nvidia szykuje więcej odświeżonych klasyków wyłącznie dla kart grafiki RTX

LM
2019/10/12 16:47

Firma z Santa Clara poszukuje producenta do wewnętrznego Lightspeed Studios.

Nvidia szykuje więcej odświeżonych klasyków wyłącznie dla kart grafiki RTXWygląda na to, że popularny producent kart grafiki – Nvidia – jest bardzo zadowolony z projektu Quake 2 RTX, czyli graficznego remastera klasyka, który wprowadził do niego pełną obsługę techniki śledzenia promieni. Na oficjalnej stronie firmy opublikowano ofertę pracy dla producenta w NVIDIA Lightspeed Studios, które zajmuje się selekcjonowaniem uwielbianych przez graczy klasyków, które otrzymają oblicze napędzane rdzeniami RT z jednoczesnym zachowaniem oryginalnych mechanizmów rozgrywki. Warto wspomnieć, że ofertę opublikowano kilkanaście dni temu, więc już długo po premierze wspomnianego Quake 2 RTX. Na co padnie wybór? Tego aplikacja nie ujawnia, więc czekamy na Wasze pomysły.

Sama inicjatywa wydaje się świetną szansą na promocję autorskiej technologii Nvidii, która nie tylko prezentuje możliwości techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym, ale też może przyczynić się do większego zainteresowania kartami grafiki najnowszej generacji. Wydane w czerwcu Quake RTX zostało pozytywnie ocenione przez niemal 90% użytkowników platformy Steam.

Jaka gra musiałaby otrzymać oświetlenie zaprojektowane kompletnie od nowa pod technologię RTX, żeby przekonać Was do przesiadki na najnowszą generację GeForce’ów?


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
artuur
Gramowicz
14/10/2019 12:16

Morrowind <3

d3xt3r3k
Gramowicz
13/10/2019 11:29

Król Lew :D