News

Drugi epizod The Division 2 debiutuje, tyle że bez rajdu

Maria Wawrzyniak, 11.10.2019 14:54 0

Gracze otrzymają nową zawartość – z jednym wyjątkiem. W jej skład nie wejdzie zapowiedziany rajd.

Jeszcze w tym miesiącu na serwerach strzelanki Tom Clancy’s The Division 2 od firmy Ubisoft pojawi się drugi epizod pod tytułem Pentagon: Ostatnia twierdzaPosiadacze przepustek sezonowych otrzymają dostęp do nowej zawartości epizodu już 15 października, natomiast pozostali gracze będą mogli dołączyć do nich tydzień później, czyli 22 października. Zanim jednak przejedziemy do szczegółów, zaznaczamy, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi w skład zawartości nie wejdzie nowy rajd.Źródło: Push Square

Zgodnie z tym, co głosi tytuł, drugi epizod zabierze graczy prosto do Pentagonu – tam gracze zmierzą się z siłami słynnych Czarnych Kłów. Grupa próbuje bowiem przejąć kontrolę nad bioreaktorem, który jest w stanie wyprodukować lekarstwo na zarazę znaną pod nazwą Zielona Trucizna. Chociaż stawimy czoła tej samej grupie, tak tym razem zrobimy to w laboratoriach DARPA. Ponadto Pentagon: Ostatnia twierdza zaoferuje graczom nową specjalizację – Technika uzbrojonego w wyrzutnię rakiet, za pomocą której może śledzić nawet do sześciu celów w jednym momencie. Twórcy postanowili również wzbogacić starcia PvP o tryb Team Elimination (czyli po prostu drużynowa eliminacja), a także nową mapę Wharf, gdzie powalczymy na terenach opuszczonej przystani rybackiej. Jeżeli natomiast chodzi o wspomniany rajd, twórcy przyznali, że nie zdążyli ukończyć go na czas w wystarczająco dobrej jakości, dlatego po prostu przełożyli premierę na później – nie wiemy jednak, kiedy dokładnie możemy się go spodziewać.

Przypomnijmy, że Tom Clancy’s The Division 2 zadebiutowało 15 marca 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli jeszcze nie zakupiliście gry, a chcielibyście ją przetestować, twórcy zapowiedzieli darmowy weekend, który odbędzie się w dniach 17-20 października.


najnowsze