News

Co się stanie, gdy połączymy Goat Simulator z Call of Duty?

Maria Wawrzyniak, 11.10.2019 21:15 0

Krótka historia o tym, jak Goat Simulator spotkał Call of Duty – poznajcie Goat of Duty.

Pod koniec września pisaliśmy o premierze najnowszego dodatku do gry Call of Duty: Black Ops IIII. Rozszerzenie noszące tytuł Operation Dark Divide dodało dla graczy między innymi zawartość inspirowaną superbohaterami, co znaczna większość uznała za zbyt duże odejście od poważnej strzelanki militarnej. Jesteśmy więc bardzo ciekawi, co te osoby pomyślą o Goat of Duty – wyobraźcie sobie, że twórcy Goat Simulator spotkali się z twórcami Call of Duty i postanowili stworzyć grę będącą połączeniem obu tytułów. To oczywiście nie jest prawda, ponieważ produkcją Goat of Duty zajmuje się niezależne studio 34BigThings. Nic nie zmienia jednak faktu, że mamy do czynienia z ciekawym tytułem – prawdopodobnie najbardziej przerysowaną wersją słynnego cyklu Activision.

Pamiętajmy, że mowa o tytule, który od lipca jest w fazie wczesnego dostępu. Wspomniany zespół ujawnił więc datę premiery pełnego wydania Goat of Duty – gra zadebiutuje 16 stycznia na platformie Steam. Przy okazji ujawniono plan rozwoju gry do czasu premiery, wliczając w to aktualizację z dzisiaj, która wprowadziła nową mapę Death Valley oraz tryb Markhor Tag, będącym czymś w rodzaju wariacji popularnej gry w berka. Jeden z graczy przemieni się w tytułowego markura, czyli bliskiego krewnego kozy, a każdy z przeciwników będzie miał możliwość przejęcia postaci po zabiciu jej – im dłużej przetrwamy jako markur, tym więcej dostaniemy finalnie punktów, a to właśnie ich liczba zadecyduje o zwycięzcy.

W kolejnym patchu, który ma pojawić się na serwerach 15 listopada, otrzymamy sieciowe rankingi i opcję tworzenia prywatnych sesji gry. 20 grudnia dostaniemy zawartość świąteczną, która wprowadzi do produkcji mapę Battlegoat (Omaha) oraz tryb Dominacji. Razem z oficjalną premierą gry deweloperzy chcą dać graczom możliwość oglądania gry jako spektator, a także modyfikacji zasad rozgrywki. Na koniec warto zaznaczyć, że Goat of Duty jest dostępne w polskiej wersji językowej z napisami. Gra na Steamie zebrała naprawdę sporo pozytywnych recenzji od graczy.

https://youtu.be/AisrSMu1QNo
najnowsze