Surviving Mars za darmo na Epic Games Store. Alan Wake's American Nightmare i Observer w kolejce!

pepsi
2019/10/10 19:31
1
0

Epic Games kontynuuje akcję rozdawania darmowych gier za pośrednictwem swego nowego sklepu. W tym tygodniu jest nieźle, a w przyszłym możemy liczyć na podwójne uderzenie!

Surviving Mars za darmo na Epic Games Store. Alan Wake's American Nightmare i Observer w kolejce!Historia branży interaktywnej rozrywki zna wiele symulatorów budowy miasta, ale dopiero Surviving Mars daje nam możliwość zurbanizowania… obcej planety. Produkcja studia Haemimont Games, znanego z serii Tropico, zaprasza nas do organizowania życia na Marsie, gdzie konieczne jest przede wszystkim zadbanie o właściwe warunki do egzystencji.

Wznoś kopuły i stwórz infrastrukturę, opracowuj nowe technologie i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej wyszukane sposoby kształtowania i powiększania swojej osady. Uprawiaj własne jedzenie i wydobywaj minerały lub po prostu zrelaksuj się przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przy życiu swoich kolonistów – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

GramTV przedstawia:

Teraz Surviving Mars dostępne jest za darmo na Epic Games Store. Już za tydzień operatorzy sklepu udostępnią kolejne, tym razem aż dwa darmowe tytuły. Będą to Alan Wake’s American Nightmare i Observer.

Oferta gier cyfrowych w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Cube011806
Gramowicz
11/10/2019 11:52

Warto również zaznaczyć, że większy dodatek Space Race również jest za darmo. Podobnie jak Mysteries Resuply Pack