News

Surviving Mars za darmo na Epic Games Store. Alan Wake's American Nightmare i Observer w kolejce!

pepsi, 10.10.2019 19:31 1

Epic Games kontynuuje akcję rozdawania darmowych gier za pośrednictwem swego nowego sklepu. W tym tygodniu jest nieźle, a w przyszłym możemy liczyć na podwójne uderzenie!

Historia branży interaktywnej rozrywki zna wiele symulatorów budowy miasta, ale dopiero Surviving Mars daje nam możliwość zurbanizowania… obcej planety. Produkcja studia Haemimont Games, znanego z serii Tropico, zaprasza nas do organizowania życia na Marsie, gdzie konieczne jest przede wszystkim zadbanie o właściwe warunki do egzystencji. 

Wznoś kopuły i stwórz infrastrukturę, opracowuj nowe technologie i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej wyszukane sposoby kształtowania i powiększania swojej osady. Uprawiaj własne jedzenie i wydobywaj minerały lub po prostu zrelaksuj się przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przy życiu swoich kolonistów – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

Teraz Surviving Mars dostępne jest za darmo na Epic Games Store. Już za tydzień operatorzy sklepu udostępnią kolejne, tym razem aż dwa darmowe tytuły. Będą to Alan Wake’s American Nightmare i Observer.

Oferta gier cyfrowych w sklepie sferis.pl

najnowsze