News

Twórcy remasterów Shadow of the Colossus i Uncharted pracują nad grą na PS5

pepsi, 09.10.2019 20:46 0

Oficjalna zapowiedź PlayStation 5 pociągnęła za sobą szereg innych interesujących ogłoszeń. Za jednym z nich stoi ekipa Bluepoint Games.

- Pracujemy teraz nad czymś dużym. Resztę dopowiedzcie sobie sami – w ten enigmatyczny sposób na pytanie o aktualnych projektach Bluepoint Games wypowiada się na łamach Wired prezes studia, Marco Thrush. Wypowiedź pada jednak w kontekście gier na nowo ogłoszoną konsolę Sony, PlayStation 5. Przedstawiciele studiów związanych z japońskim gigantem na tym etapie nie zdradzają jeszcze szczegółów, ale Thrush wyjawia, jakie nowinki od strony developerskiej oferuje następca PS4.

- SSD naprawdę mnie ekscytuje. Nie musisz stosować już tych forteli w gameplayu, by sztucznie spowolnić gracza – zamknąć go za drzwiami czy coś w tym stylu. W czasach kartridżów gry ładowały się natychmiastowo. Tak jakby wracamy do tego, czym konsole były kiedyś – stwierdza szef Bluepoint Games.

Przypomnijmy, że studio ostatnimi czasy zajmowało się remasterami. To dzięki niemu na rynek trafiły odświeżone Uncharted: The Nathan Drake Collection i Shadow of the Colossus.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

 

najnowsze