News

Poznaliśmy datę premiery Iron Man VR

Maria Wawrzyniak, 06.10.2019 16:15 0

Twórcy podzielili się również nowym zwiastunem i wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z najważniejszych tytułów dostępnych na PlayStation VR.

Sony Interactive Entertainment ogłosiło oficjalną datę premiery gry Iron Man VR – produkcja zadebiutuje na rynku 28 lutego 2020 roku. Przy okazji firma opublikowała w internecie zwiastun fabularny. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z jednym z najważniejszych tytułów dostępnych na PlayStation VR.

https://youtu.be/j8dBqilIOOg

Iron Man zostanie zaatakowany przez tajemniczego Ducha. Ten jest hakerem i działaczem antykorporacyjnym, a teraz udało mu się przejąć starą broń Stark Industries, którą zamierza wykorzystać do swoich niecnych celów. Sprawa jest dość poważna, ponieważ złoczyńca planuje zniszczyć całe imperium słynnego Starka. Naszym zadaniem jest oczywiście zapanowanie nad sytuacją i powstrzymanie wroga. Będziemy więc brać udział w epickich walkach, eliminując zastępy wrogów oraz unikając ich ataków. Produkcją Iron Man VR zajęło się studio Camouflaj, natomiast wydawcą została firma Sony Interactive Entertainment.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze