Zapowiedziano Lost Viking: Kingdom of Women – przygodówkę z elementami survivalu w wikińskich realiach

LM
2019/09/28 17:56

Debiutancki projekt warszawskiego studia ForestLight ukaże się w 2020 roku. Zobacz zwiastun, screeny i poznaj szczegóły.

Firma Ultimate Games rozbudowała swoje portfolio wydawnicze o nową pozycję – bazującą na historiach wikingów trzecioosobową przygodówkę z elementami walki o przetrawianie zatytułowaną Lost Viking: Kingdom of Women. Debiutancka produkcja warszawskiego ForestLight Games powstaje z myślą o komputerach osobistych z datą premiery zaplanowaną na 2020 rok. Nie wspomniano o konkretnej dacie premiery ani pozostałych platformach sprzętowych, ale za to dowiedzieliśmy się nieco o samej grze.

Zapowiedziano Lost Viking: Kingdom of Women – przygodówkę z elementami survivalu w wikińskich realiach

Akcja Lost Viking: Kingdom of Women rozpoczyna się podczas jednej z wikińskich wypraw w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia lub chociaż solidnej porcji łupów. Ekspedycją dowodzi nasz protagonista – Ragnald. Niestety wikingowie wpadają w pułapkę zastawioną przez wojowniczki z tytułowego Królestwa Kobiet. Jedynym ocalałym mężczyzną jest Ragnald, którego uratował jego wilk Ragi, a my wraz z czworonożnym towarzyszem przemierzamy zakątki nieprzyjaznych ziem, by odbić żonę i dzieci protagonisty z rąk wojowniczych kobiet.

Tytuł skupia się na eksploracji i okazjonalnych walkach z zagrożeniami, ale główny nacisk położono tu na aspekty walki o przetrwanie. Ragnald musi nie tylko dobrze nawigować na obcym terenie, ale też polować na lokalną zwierzynę, zapewnić sobie bezpieczne schronienie, a nawet wystrzegać się leśnych owadów. Oczywiście największym zagrożeniem dla losów wyprawy będą ludzie, a twórcy zamierzają oddać do naszej dyspozycji rozbudowany system wytwarzania wyposażenia i rozmaitych przedmiotów użytkowych.

GramTV przedstawia:

Rzućcie okiem na załączoną do wiadomości galerię i zwiastun.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
2
zheri
Gramowicz
29/09/2019 12:39

"Jedynym ocalałym jest Ragnald"

"by odbić żonę i dzieci protagonisty z rąk wojowniczych kobiet"

Fang
Gramowicz
28/09/2019 19:06

LOL myślałem że Blizzard zapowiedział The Lost Vikings 3 :D