News

Apex Legends otrzyma nową mapę w ramach trzeciego sezonu

Maria Wawrzyniak, 27.09.2019 21:50 0

Wychodzi na to, że nowa postać to nie jedyna nowość, która pojawi się w popularnej strzelance battle royale od studia Respawn Entertainment.

Dokładnie tydzień temu informowaliśmy Was o oficjalnej zapowiedzi trzeciego sezonu w Apex Legends, który ruszy już 1 października. W dużym skrócie: wówczas dowiedzieliśmy się, że oprócz nowej Legendybroni oraz przepustki bitewnej, twórcy postanowili wprowadzić drugą serię ligi rankingowej, zaś gracze otrzymają mniejsze nagrody za rangi uzyskane w serii poprzedniej. Dzisiaj natomiast Respawn Entertainment opublikował zwiastun, który wskazuje na to, że razem ze startem nowego sezonu Apex Legends otrzyma swoją pierwszą, zupełnie nową mapę.

Mapa będzie nazywać się Skraj świata (World’s Edge) – będzie krainą, gdzie “piekielny żar zderza się z morderczym mrozem”. Stąd pewnie nazwa sezonu: Odwilż. Do tego pojawi się pociąg napchany cennymi przedmiotami, co na pewno nieźle urozmaici rozgrywkę. Poniżej natomiast zamieszczamy polską wersję opisu mapy spod filmiku, który możecie znaleźć pod cytatem:

Witajcie na Skraju Świata, nowej mapie Apex Legends, gdzie piekielny żart zderza się z morderczym mrozem. Dołącz do naszej ekipy legends – w tym jej najnowszego członka, Crypto – na transportowcu, który zabiera ich z planety Solace (ang. ukojenie) prosto na Skraj Świata, na planetę Talos.

https://youtu.be/NEAWC9eK1Ts

Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest to darmowa sieciowa strzelanka z gatunku battle royale, osadzona w uniwersum znanego Titanfall.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze