Oficjalna zapowiedź trzeciego sezonu w Apex Legends

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/20 15:25
0
0

Po serii większych oraz mniejszych przecieków studio Respawn Entertainment zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć kolejny sezon w Apex Legends.

Dokładnie tydzień temu pisaliśmy o wycieku nowych informacji na temat trzeciego sezonu w Apex Legends. Kiedy na serwerach strzelanki niespodziewanie wylądowała nowa aktualizacja z numerem 1.19, gracze postanowili przekopać dogłębnie jej pliki i znaleźli kilka ciekawych nowinek. Parę dni później w internecie pojawiły się doniesienia użytkowników o nowej postaci niezależnej na mapie, która boleśnie przypomina pojawiającego się w wyciekach Crypto. Okazuje się jednak, że studio Respawn Entertainment zdecydowało się wreszcie na oficjalną zapowiedź, najwyraźniej nie chcąc już dłużej trzymać graczy w niepewności. Wiemy już, że trzeci sezon w Apex Legends ruszy już 1 października.Oficjalna zapowiedź trzeciego sezonu w Apex Legends

Oprócz nowej Legendy, broni oraz przepustki bitewnej, warto również zaznaczyć, że twórcy postanowili wprowadzić drugą serię ligi rankingowej, zaś gracze otrzymają mniejsze nagrody za rangi uzyskane w serii poprzedniej.

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, nowym bohaterem będzie Crypto. Postać będzie obsługiwać własnego drona, który prawdopodobnie potrafi hakować drzwi, a nawet zbierać dla nas poszczególne przedmioty. Sojusznicy będą zaś widzieli, w promieniu około 30 metrów, to, co skanuje dron. Specjalna umiejętność Crypto ma sprawić, że wspomniana maszyna będzie w stanie zadać przeciwnikom obrażenia, zniszczyć ich tarcze oraz zdezaktywować pobliskie pułapki. Przy okazji Respawn Entertainment udostępniło również animowany zwiastun prezentujący nowego bohatera – filmik obejrzycie poniżej.

Do tego dojdzie nowa broń energetyczna o nazwie Charge Rifle. Gracze posiadający przepustkę sezonową odblokują ponad 100 unikalnych przedmiotów – w tym legendarne skórki. Będzie można również zdobyć nagrody za udział w pierwszej serii ligi rankingowej Apex Legends.

GramTV przedstawia:

Jak już wspomnieliśmy, razem z trzecim sezonem ruszy druga seria ligi – na początku rangi graczy zostaną obniżone o 1,5 dywizji. Zmiany zajdą również w systemie punktów rankingowych, ponieważ za mecze będzie przyznawana ich większa liczba, aczkolwiek udział w grze będzie równał się z większymi kosztami. Wszystkie szczegóły na temat drugiej serii ligi rankingowej możecie znaleźć pod tym adresem.

Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest to darmowa sieciowa strzelanka z gatunku battle royale, osadzona w uniwersum znanego Titanfall.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!