News

Sony szykuje testy beta trybu sieciowego w The Last of Us Part II?

LM, 19.09.2019 13:25 0

Przecieki nie są jednoznaczne, ale jedno jest pewne – nadchodzące tygodnie mogą być szczególnie interesujące dla fanów gry studia Naughty Dog.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że jeszcze we wrześniu Sony zorganizuje specjalne wydarzenie dla przedstawicieli mediów związane z grą The Last of Us Part II. Te odbędzie się dokładnie 24 września w Los Angeles, ale jeśli spodziewacie się nowinek, to musimy ostudzić Wasz zapał – według nieoficjalnych informacji całość przeznaczona będzie tylko dla prasy i za zamkniętymi drzwiami. Ciekawe za to wydają się doniesienia o tym, że podczas konferencji dziennikarze będą mogli spędzić trzy godziny z nadchodzącą produkcją studia Naughty Dog. Trzy godziny przy tego typu produkcji to całkiem sporo, więc o wiele bardziej prawdopodobny jest fakt, że Sony pokaże nowy gameplay singla The Last of Us Part II, a uczestnikom pozwoli pobawić się w trybie sieciowym gry.

Co więcej, w dniach 3-6 października odbędzie się impreza Madrid Games Week 2019, na której pojawi się także Sony. Uczestnicy otwartego wydarzenia będą mogli zajrzeć na stanowisko Sony, gdzie znajdą “różne doświadczenia” związane z The Last of Us Part II i Death Stranding. Niewykluczone, że podczas imprezy gracze otrzymają też dostęp do grywalnej bety tytułu. To jednak nie koniec plotek, bo według nich jeszcze przed końcem września Sony zorganizuje kolejną prezentację z cyklu State of Play.

Jeśli Sony rzeczywiście ma już gotowy do zaprezentowania szerszej publice build trybu sieciowego The Last of Us Part II, to bardzo możliwe, że jeszcze przed końcem tego roku otrzymamy do niego dostęp w ramach globalnych testów beta. Wszystko to powoli skłania nas, do zawierzenia plotkom o premierze The Last of Us Part II w lutym 2020 roku. Oczywiście, na potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale niezbyt długo – wydarzenie dla prasy odbędzie się już za kilka dni.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze