News

Mobilne Call of Duty z datą premiery na Zachodzie

LM, 19.09.2019 13:59 0

Październik upłynie pod znakiem pierwszoosobowych strzelanek także fanom urządzeń przenośnych.

Dobra wiadomość dla miłośników mobilnego grania – zapowiedziana w marcu pierwszoosobowa strzelanina Call of Duty: Mobile wychodzi poza chiński rynek. Opracowana we współpracy z firmą Tencent gra mobilna już niebawem ukaże się w modelu free-to-play także na polskim rynku. Call of Duty: Mobile zadebiutuje na urządzeniach z systemem iOS i Android dokładnie 1 października, a omawianym doniesieniom towarzyszył załączony do wiadomości zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Okazuje się, że mobilny charakter zabawy nie oderwał Call of Duty: Mobile od korzeni serii – wciąż mamy tu do czynienia z dynamiczną pierwszoosobową strzelaniną dla wielu graczy. W grze znajdziecie postaci doskonale znane z cykli Modern Warfare i Black Ops, a poza nimi także pojazdy, klasy i tryb Battle Royale dla 100 graczy. Oczywiście fanów pełnoprawnych odsłon nie przekona przeniesienie gry na grunt mobilny, ale w ramach oczekiwania na nadchodzącą premierę nowego Modern Warfare nie zaszkodzi wypróbować.

Tymczasem przypominamy, że już w sobotę rozpocznie się otwarta beta Call of Duty Modern Warfare na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnych wymagań sprzętowych PC dla wersji beta tytułu.

https://www.youtube.com/watch?v=dnhok5r3mwM

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze