News

Fanowski remake GoldenEye 007 z Nintendo 64 wygląda nieźle na nowych screenach

LM, 19.09.2019 19:40 0

Projekt celuje w dosyć odległą datę premiery, ale fani oryginału z pewnością odświeżą sobie grę przeniesioną na silnik Unreal Engine 4.

Ekipa odpowiedzialna za przeniesienie wydanej na konsolach Nintendo 64 pierwszoosobowej strzelanki GoldenEye 007 na silnik graficzny Unreal Engine 4 podzieliła się z nami nowymi screenami projektu GoldenEye 25. Na załączonych w galerii grafikach możecie zobaczyć rozmaite lokacje, uzbrojenie i trójwymiarowe modele przeciwników. Twórcy zamierzają przenieść kompletną zawartość kampanii singlowej oryginału na nową wersję silnika Epic Games i wszystko wskazuje, że uda im się to osiągnąć. Największą przeszkodą w tym zakresie może być samo Nintendo, ale projekt jest znany już od niemal roku, a firma z Kioto jeszcze się o niego nie upomniała, więc być może nie zamierza interweniować.

Na tym niestety koniec dobrych wiadomości, bo wciąż nie wiadomo kiedy GoldenEye 25 otrzyma wersję beta, ani czy ta będzie udostępniona szerszej publice. Wiemy za to, że twórcy zamierzają ukończyć projekt do sierpnia 2022 roku, więc poczekamy jeszcze co najmniej 3 lata. Całość wygląda obiecująco, miejmy nadzieję, że będzie warto.

Graliście w GoldenEye 007 z 1997 roku?

gallery:13242

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze