News

Po czterech latach twórcy The Vision publikują pierwsze nagranie z rozgrywki

Maria Wawrzyniak, 16.09.2019 17:35 1

Produkcja od niezależnego studia Quixotic Interactive ma naprawdę duży potencjał, czemu dowiodło pierwsze nagranie z rozgrywki, opublikowane aż po czterech latach powstawania.

Jeżeli nie macie pojęcia, co to takiego jest to całe The Vision, to powiedzmy sobie to od razu – nie wiemy zbyt wiele. Produkcja jest bowiem od czterech lat we wczesnej fazie powstawania. Wiemy jedynie, że tworzy ją niezależne studio Quixotic Interactive, a sam tytuł ma opowiadać o podróżach w czasie (co ciekawe, gracz będzie mógł sobie wybrać dowolną datę) i przechodzeniu pomiędzy alternatywnymi wersjami rzeczywistości za pomocą dziwacznych portali.Źródło: strona gry w serwisie indiedb.com

Jesteście zainteresowani? Dobrze – w The Vision otrzymamy bowiem możliwość podróżowania do dowolnego okresu w historii naszej planety oraz do wybranych miejsc w kosmosie. Rozgrywka ma opierać się na motywach typowo survivalowych. Dostaniemy prawdopodobnie duży, otwarty świat, gdzie będziemy musieli znaleźć sobie schronieniezaopatrzyć się w niezbędne narzędzia (a wcześniej oczywiście samodzielnie je stworzyć) oraz broń, by zawalczyć o przetrwanie.

https://youtu.be/WEHh2htqT8M

Deweloperzy nie podali jednak chociażby przybliżonej daty premiery. Wiadomo jednak, że The Vision powstaje na silniku Unreal Engine 4. Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze