News

Final Fantasy VII Remake będzie miało Tryb Klasyczny dla fanów pierwowzoru

Maria Wawrzyniak, 14.09.2019 19:45 1

Podczas prezentacji Final Fantasy VII Remake na tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show twórcy nie zapomnieli o fanach oryginalnej wersji kultowej gry.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych przyszłorocznych produkcji jest bez wątpienia Final Fantasy VII Remake, czyli gruntownie odświeżona wersja prawdopodobnie najpopularniejszego japońskiego RPG-a w historii. A przynajmniej w historii japońskich RPG-ów. Niemniej jednak, produkcji oczywiście nie zabrakło na tegorocznej edycji wielkich targów Tokyo Game Show. Dostaliśmy kolejny zwiastun, sporo informacji, a jakby tego było mało to jeden z producentów, Yoshinori Kitase, opowiedział o nowym trybie, który pojawi się w tytule i będzie bardzo miłą niespodzianką dla fanów oryginalnej gry.Źródło: Geeks + Gamers

Mowa bowiem o Trybie Klasycznym, który ma przypominać ten sam system, jaki dobrze znamy z klasycznych RPG-ów akcji. Warto w tym momencie przytoczyć, że Final Fantasy VII Remake będzie posiadało unowocześniony system walki, który pozwoli nam atakować w czasie rzeczywistymTryb Klasyczny ma natomiast umożliwić graczom doświadczenie tradycyjnej wersji, gdzie zwykłe ataki są zautomatyzowane, zaś pasek ATB zapełnia się samoczynnie. Niestety, nie dostaliśmy jednak żadnego oficjalnego materiału, który prezentowałby Tryb Klasyczny, więc na to pozostaje tylko czekać.

Zamiast tego podczas wystąpienia producenta Kitase ujawniono inne nagranie, które skupiło się na walce z bossem Apsem. Udział w niej wzięli Aerith, Tifa oraz oczywiście Cloud. Wszystko natomiast zostało skomentowane przez Kitase. Materiał pokazuje parę nowych szczegółów – poza doskonale znanymi zaklęciami z pierwowzoru, zobaczyliśmy kilka unikalnych ciosów oraz Ifrita.

https://youtu.be/0x1AGz8DwtY

Przypominamy, że Final Fantasy VII Remake zadebiutuje na rynku 3 marca 2020 roku i będzie dostępnie wyłącznie na konsolach PlayStation 4.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze